خانه » تحلیل سهام » درباره پالایش نفت بندرعباس – شبندر

درباره پالایش نفت بندرعباس – شبندر

پالایش نفت بندرعباس با نماد شبندر از بزرگترین شرکتهای موجود در بازار بورس تهران میباشد. که در اصطلاح یکی از نمادهای شاخص ساز میباشد.

برسی این سهم از نظر بنیادی و تکتیکال جالب توجه خواهد بود چرا که بواسطه تعداد زیاد سهامدارانش به نوعی تحلیل های تکنیکال رفتار سهامداران را نشان خواهند داد.

و اما تحلیل بنیادی این سهم با توجه به راه اندازی پالایشگاه نفت  ستاره خلیج فارس در سال جاری باالقوه رشد قابل ملاحظه ای را برای این سهم متصور مینماید.

 

شبندرDaily

 

 

 

 

شبندرWeekly

بسته صوتی آموزش بورس : این بسته شامل بیش از ۶۰ فایل صوتی فشرده سازی شده مناسب گوشی های موبایل می باشد که با حجم ۲۳ مگ میتوانید در همه جا آموزش بورس را دنبال کنید.(۱۰۰۰۰ تومان)

 

 

 

 

همانگونه که در نمودارها مشخص است حرکت در کف بولدینگر باند در نماد روزانه و سایر سیگنالها بیان کننده رشد قریب الوقوع این سهم در جند روز آینده را پیش بینی میکند.

همچنین در نودار هفته ای با توجه به واگرایی بولدینگر و همزمان rsi  و مک دی شروع حرکت این نماد   در چند هفته آتی متصور میباشد.

 

بسته جامع آموزش بورس شامل تحلیل تکنیکال ، تحلیل بنیادی، اصول بازار سرمایه ، آموزش اندیکاتورها ، آموزش شروع سرمایه گذاری در بورس(۱۵۰۰۰ تومان)

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *