خانه » تحلیل سهام » تحلیل نماد آ س پ

تحلیل نماد آ س پ

اگرچه آ س پ با رشذ شش درصدی و بدنبال آن چند روز صف خرید مواجه شد اما به ناگه نه تنها با صف فروش روبرو شد بلکه حتی تمایلی برای خرید آن وجود ندارد.

سوالی که هم اکنون اکثر سهامداران این نماد دارند چرایی این اتفاق و البته مهم تر از آن نتیجه آن خواهد بود.

به گزارش سایت سیگنال آنلاین   علت  کاهش ارزش سهام این نماد را میتوان بیشتر به جو روانی این روزهای بازار نسبت داد. اگرچه اگثر کارشناسان به افراد حقیقی و باالخصوص کم تجربه های بازار که با امید سودهای بسیار کلان وارد این عرصه شده اند توصیه صبر کرده اند. اما فزایش قیمت طلا و ارز و همچنین نگرانی از بابت کسری بودجه دولت موجب تشکیل صفوف فروش در این نمادها گشته است.

شایان ذکر است سایت جاری اطلاعات گردآوری شده از بیش از ۳۰ سهم را تحلیل و نتیجه جمع بندی آن را منعکس میکند.

با توجه به اولین پیش بینی سود سال ۹۴ که مبلغ ۲۰۰ ریال رو پیش بینی کرده است میتوان سال مالی خوبی را برای شرکت متصور بود. چراکه در این سال با تبدیل حق تقدمها به سهام اصلی و شروع پروژه های تعریف شده و همچنین سوددهی در بخشهایی که سال گذشته محقق نشد قطعا با تعدیلاتی همراه خواهد بود.

با توجه به تحلیلهای تکنیکال سهم کف نهایی سهم ۱۱۷۰ ریال کمتر نمیتوان متصور بود.

توصیه :

اولین توصیه نکهداری سهام به مدت شش ماه است. قطعا قیمت ۱۳۰۰ تا ۱۶۰۰ برای این مدت میتواند کف مطمینی برای رشدهای سال آتی آن باش

همچنین با توجه به فرابورس بودن سهم قطعا نوسانات زیادی در این مدت خواهد داشت. که چنانچه آگاهانه مدیریت کنید میتوانید به سوددهی بالایی در این سهم امیدوار باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *