خانه » تحلیل سهام » تحلیل تکنیکال شرکت #قاسم ایران

تحلیل تکنیکال شرکت #قاسم ایران

این روزها با وجود خبرهای خوش سیاسی و نیز اقتصادی و احتمال اقبال عمومی به سرمایه گذاری در بازار سرمایه تحلیل های تکنیکال ارزش بیشتری خواهند یافت. چرا که در شرایط رکود تحلیل بنیادی کاربرد بیشتری دارد اما در روند رو به رشد تحلیل تکنیکال سوداوری سریعتری بدنبال خواهد داشت. اگرچه دانش خاص خودش را طلب میکند. در صورت تمایل به یادگیری انواع تحلیل ها اینجا را کلیک کنید.

برای این منطور سایت سیگنال آنلاین اقدام به تحلیل تکنیکال برخی سهام خواهد کرد تا هم جنبه آموزشی داشته باشد و هم در تصمیم گیری در خرید و یا فروش نمادها با دانش بیشتری اقدام نمایید. لازم به ذکر است ممکن است دو کارشناس از یک روند تحلیل های گوناگونی داشته باشند که رد و قبول هریک بستگی به سرمایه گذار دارد.

شرکت قاسم ایران

۰۹[۰۱۲۳]/[۰-۹]d{8}

۰۹۳۶۶۸۱۹۵۳۵

قاسمWeekly

روند حرکتی سهم در مقیاس هفتگی نشان از زمان مناسب خرید در این نماد بورسی دارد. جمع شدن بولدینگر باند و روند مک دی و همچنین rsi نشاندهنده کف قیمتی سهم و پایان دوران رکود این سهم میباشد.

با توجه به بولدینگرباند قطعا تغییر در روند جاری را خواهیم داشت اما رفتار مک دی نشان میدهد روند جدید حرکت سهم به سمت رشد خواهد بود.

نوجه کنید اگرچه ممکن است با توجه به افزایش سرمایه ۱۲۰ درصدی در این سهم قیمت آن کاهش یابد(قطعا) اما در مجموع (قیمت حق و تقدم و …. درنظر گرفته شود)  اما تحلیل تکنیکال به نوعی این تغییرات را تعدیل کرده و مسستر میگرداند.

به عنوان مثال اگر سهم در روند طبیعی پس از افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی باید نصف قیمت شود در شرایط کنونی ۴۰ درصد افت خواهد داشت.

در هرصورت با توجه به روند فعلی میتوان قیمت ۷۷۵۰ ریال را در کوتاه مدت و ۹۴۵۰ در میانمدت و حتی ۱۳۰۰۰ را در زمان طولانی تری (یا معادل این قیمتها بعد از افزایش سرمایه) انتظار داشت.

پایان

 

کسب درآمد از اینترنت

 

آموزش ارزان بورس

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *